Про нас

01ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ

02ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

03ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

04ШВИДКА ДОСТАВКА

ТОВ «КІМ» молоде, енергійне підприємство, що ефективно розвивається, яке організоване досвідченими склярами.

ТОВ «КІМ» є офіційним дилером на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області) швейцарськой компанії «Vetropack», яка має декілька склотарних заводів по всій Європі, включаючи український ВАТ «Гостомельский стеклозавод». Ми просуваємо їх ексклюзивний асортимент різних пляшок для вина и шампанського найвищої якості. На базі «Vetropack», впроваджуються нові асортименти продукції, що випускаються на формокомплектах, які належать ТОВ «КІМ».

ТОВ «КІМ» є офіційним імпортером в Україну болгарського виробника (скляного посуду) “NEW GLASS “, ТМ “Uniglass“. Для його просування в Україні була вибудувана дистрибуція по всім найбільшим торговельним мережам ( більш ніж 1500 магазинів), як «Метро», «Фоззи», «Эпицентр», «АТБ», «Таврия-В» та ін.. Відзначимо, що «Метро» вибрала нашу продукцію для своєї ТМ «Аро»!

Крім продукції ТМ "Uniglass" в торгових мережах ми представлені власною ТМ «EverGlass». Ця продукція виробляється на різних підприємствах України на наших формокомплектах під нашою ТМ і за нашим дизайном.

Паралельно з комерційними напрямками ТОВ «КІМ» розвиває і виробничі, такі як: виробництво скляних виробів за технологією фьюзинга, молірування і класичною технологією «Тіффані», що дозволяє нашій компанії випускати широкий вибір предметів інтер'єру і вітражі «тіффані». Вся продукція цього виробництва випускається під ТМ "Quest-Glass» і реалізується як в спеціалізованих магазинах, так і через дизайнерські студії.

Крім вищевказаних ТМ ми представляємо інших виробників якісного і сучасного посуду!