СКЛО НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Продукция

Наша продукція

01

ПРОФЕСІЙНА СКЛОТАРА

Скляна пляшка призначена для зберігання різних рідин, наприклад: компоту, вина, спиртних напоїв, соняшникової олії, молока і т.п. Для різних видів продуктів використовують пляшки різного кольору - прозоре, темно-зелене, коричневе. Темні кольори пляшок захистять напій від шкідливої дії сонячних променів.

Подробнее
IndexProduct-01
02

ПОСУД

Найширший вибір посуду і різноманітних кухонних аксесуарів. Що важливо, такий посуд стане гідною прикрасою вашого святкового столу, кухні і створить відмінну обстановку для приємного апетиту. Все з екологічно чистих, якісних натуральних матеріалів в сучасному дизайні.

Подробнее
IndexProduct-01

Про нас

01ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ

02ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКУ

03ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

04ШВИДКА ДОСТАВКА

Ми молоде, енергійне підприємство, що ефективно розвивається та організоване досвідченими склярями. Ми є офіційним дилером на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області) швейцарської компанії «Vetropack», яка має кілька склотарних заводів по всій Європі, включаючи український ВАТ «Гостомельський склозавод». Ми просуваємо ексклюзивний асортимент різних пляшок для вина і шампанського найвищої якості. На базі «Vetropack», впроваджуються нові асортименти продукції випускаються на формокомплекти, що належать нам. Паралельно з комерційними напрямками ми розвиваємо і виробничі, такі як: виробництво скляних виробів за технологією фьюзинга, молірування і класичною технологією «Тіффані», що дозволяє нашій компанії випускати широкий вибір предметів інтер'єру та вітражі «тіффані». Вся продукція цього виробництва випускається під ТМ "Quest-Glass» та реалізується як в спеціалізованих магазинах, так і через дизайнерські студії. Крім вищевказаних ТМ ми представляємо інших виробників якісного та сучасного посуду!

Наші партнери

Ми пропонуємо оригінальні товари офіційних представників торгових марок скла та посуду. EverGlass пропонує купити якісний посуд сучасного дизайну, за допомогою якої можна не тільки прикрасити Ваш інтер'єр, але й придбати для повсякденного використання.

узнать больше о партнерах

Как нас найти?

Мы находимся в г.Одесса, на ул. Киевское шоссе 9

048 784 55 06 0482 33 72 10